Magyar - Hungarian Locked discussion

Discussions » Other Languages » Hungarian
Showing 391 to 403 of 403 Messages
Sziasztok. Regisztráltam a WilliamHillre. De nemfogadta el a megadott bónuszkódot. Ilyenkor mi a teendő?
Posted Nov 15th 2011 12:52PM
0
Sziasztok. Regisztráltam a WilliamHillre. De nemfogadta el a megadott bónuszkódot. Ilyenkor mi a teendő?

Olyan bónuszkód van fent, amely kizárólag kanadai ügyfeleknek használható.
Legalábbis amikor nekem nem sikerült vele regelnem, akkor ezt válaszolta a WH ügyfélszolgálat.
Ezt jeleztem itt több, mint fél éve, de úgy tűnik, azóta még nem volt idejük legalább egy figyelmeztetést odabiggyeszteni...  :)

Egyetlen dolgot tehetsz:
Simonnak (itt az üzenőfalon "Menikmati" néven van fenn) írsz, hogy ez történt. A live supporton keresztül is őt fogod elérni szerintem.
A nyakára kell járni, nekem is hónapokig tartott, amíg lépett!
(minden beszélgetésünket úgy kezdte, mint ha azt sem tudná, miről van szó... Aztán ígért valamit, aztán vártam... Majd írtam megint pár nap múlva ide az üzenőfalra, a skypera vagy az email-jére...  Végül belefáradt. hehe)

Úgy oldotta meg, hogy két részletben utalt nekem moneybookersre, amit én befizettem a William Hillhez. (a 2. felét akkor utalta a pénznek, mikor küldtem neki egy print screent a befizetésről. Persze a lényeges dolgokat kitakartam... Mondjuk azt írta, hogy elvileg tudja ellenőrizni, hogy aktív-e a számla, azaz volt-e rá befizetés, mivel ugye az ő ref. linkjükön keresztül regisztráltam.)

Ez sem rossz, mivel így nincsen a bónuszokra vonatkozó megforgatási követelmény, tehát ha pofátlan vagy, egyből kiutaltatod a befizetett pénzt.

Én azért játszogattam vele egy keveset, nem rossz iroda az.
Ráadásul a kiutalást utána kb. 5 óra alatt teljesítették moneybookersre és nem kértek semmiféle iratot...
Posted Nov 15th 2011 6:49PM
0

Olyan bónuszkód van fent, amely kizárólag kanadai ügyfeleknek használható.
Legalábbis amikor nekem nem sikerült vele regelnem, akkor ezt válaszolta a WH ügyfélszolgálat.
Ezt jeleztem itt több, mint fél éve, de úgy tűnik, azóta még nem volt idejük legalább egy figyelmeztetést odabiggyeszteni...  :)

Egyetlen dolgot tehetsz:
Simonnak (itt az üzenőfalon "Menikmati" néven van fenn) írsz, hogy ez történt. A live supporton keresztül is őt fogod elérni szerintem.
A nyakára kell járni, nekem is hónapokig tartott, amíg lépett!
(minden beszélgetésünket úgy kezdte, mint ha azt sem tudná, miről van szó... Aztán ígért valamit, aztán vártam... Majd írtam megint pár nap múlva ide az üzenőfalra, a skypera vagy az email-jére...  Végül belefáradt. hehe)

Úgy oldotta meg, hogy két részletben utalt nekem moneybookersre, amit én befizettem a William Hillhez. (a 2. felét akkor utalta a pénznek, mikor küldtem neki egy print screent a befizetésről. Persze a lényeges dolgokat kitakartam... Mondjuk azt írta, hogy elvileg tudja ellenőrizni, hogy aktív-e a számla, azaz volt-e rá befizetés, mivel ugye az ő ref. linkjükön keresztül regisztráltam.)

Ez sem rossz, mivel így nincsen a bónuszokra vonatkozó megforgatási követelmény, tehát ha pofátlan vagy, egyből kiutaltatod a befizetett pénzt.

Én azért játszogattam vele egy keveset, nem rossz iroda az.
Ráadásul a kiutalást utána kb. 5 óra alatt teljesítették moneybookersre és nem kértek semmiféle iratot...

Felvettem őket Skype-on, de sehol semmi. :( Már egy hete. Yahoon ugyanez. Hogy tudnám elérni őket szerintetek?
Posted Nov 22nd 2011 1:28PM
1
Sziasztok!

Kis segítséget kérek. Nem VIP tagként sikerült 5000 coin-t elérnem. A kérdésem pedig az, hogy mi a legjobb opció a kifizetésre. Ha jól tudom vasárnap este frissítik a kínálatot - aki lemarad az kimarad alapon. Sajnos jelenleg nincs bakkártyám...
Köszönöm
Posted Jan 21st 2012 11:11AM
0
Sziasztok! Most regisztráltam az oldalra és eddig nagyon tetszik! Tudtok jó ötleteket adni?
Posted Feb 7th 2012 9:25AM
0
Sziasztok! Most regisztráltam az oldalra és eddig nagyon tetszik! Tudtok jó ötleteket adni?

Igen!
Ne éld bele magad túlzottan, hogy hozzájutsz majd a nyereményedhez!  ;)

Ha én tévedek és visszatért a két évvel ezelőtti rendszer a gördülékeny kifizetésekkel, akkor írja le a friss élményeit az, aki ebből már profitált!
Posted Feb 7th 2012 12:00PM
0
Lassan 3 hónapja várom a kifizetést, dehát már nem is várom, mert biztos vagyok benne hogy már soha nem kapom meg, ahogy senki más se, az oldal becsődölt, már nem fizet.
Posted Feb 7th 2012 3:14PM
0
na, úgy látom,h nem csak nekem nem fizet.
én a bet most pokerre akartam tenni a zsetont, de kb egy hónap után is semmi
írtam a support, baszik válaszolni... retek egy oldal ez :S
tudtok vmi hasonlót, ami tényleges fizet is?
vagy esetleg tényleg van olyan lehetőség,h moneybookersre kérni a lóvét?
Posted Mar 12th 2012 10:39PM
0
1000 € no deposit poker pénz

részletekben kapod meg a pénzt a vizsgák után én nem rég kesztem és már 21 €-ot kaptam tőlök és ha igényeled rá egy napra jön is a pénz !
AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK :D
(az egész oldal magyar és megbízható)
itt a link:
http://allthatpoker.net/index.php?site=regisztracio&barat=LittleLori
vki erről a promóról tud még mondani vmit?
Posted Mar 12th 2012 10:42PM
0
froland80
Ez itt nem a reklám helye, de nem érdekel. Csemegézz!!!
http://1winner.webs.com/
Posted Mar 13th 2012 3:12PM
1
Köszöntem ;)
vmelyikről sikerült is már pénzt levenned?
Posted Mar 16th 2012 11:27PM
0
Üdv. Mindenkinek!

Nem is egy helyről vettem már le pénzt. Az okbet.cz a kedvencem, ott már többször is nyertem. Vagy ott van a premiershiptalk, ott amazon utalványt nyertem.  Ha jól emlékszem Knapp is nyert már rajta. Van még pár ilyen oldal, a "tipster  competition" a kulcsszó, ha ezt beírod a gogléba kiad ilyen oldalakat. Én mostanában nem játszottam rajtuk, amcsi egyetemi kosárlabdára fogadtam élesben.
Ez az oldal tavaly tavasz óta dolgozik a kifizetésemen.  Én személy szerint csak a kollégák írásait olvasni járok ide, ha értesítenek, hogy új hozzászólás van. Szerintem Ők is, bár azt nem nagyon értem, hogy mit keres ennyi rendes ember egy ilyen .........-i oldalon. Jó fogadást!
Posted Mar 17th 2012 1:00PM
0
Csatlakozom!  :)

Én is csak olvasgatni járok ide, pedig januárban járt csak le a VIP tagságom, de még az 50 coin-ok miatt sem léptem be, mert minek...
Van majdnem 19 000 coins most is a számlámon, de ha nem kapok érte semmit, akkor játszom máshol.

...És annak nagyon örülök, hogy kapok értesítést a fórumbejegyzésekről, mert phillips linkje nagyon hasznos!
;)

Én is gyűjtöm a tippjátékokat, rendszeres bevételem van belőlük, persze néha előfordul, hogy nem fizetnek, de tapasztalatom szerint 10-ből 9 megbízható.
Itt egy félig kész táblázatom az általam jegyzettekről:
http://data.hu/get/4728449/tippjatekok.ods
(open office vagy excel olvassa, ha minden igaz)

Az elején lévők garantáltan fizetnek, a lista végén lévőket még nem is próbáltam.
Nem lesz mindig elérhető, de aki itt megszívta, annak kárpótlásul...  :)

Hja, az "apróbetűst" olvassátok el minden játéknál, mert hiába végeztek nyertes helyen, ha nem feleltek meg az előírtaknak.
(a táblázat nem napi frissítésű, elkészülte óta 1-2 helyen változott a szponzor vagy a díjazás nagysága)
Posted Mar 17th 2012 7:58PM
0
Showing 391 to 403 of 403 Messages

Forum Stats

Total Discussions: 2,610
Total Posts: 19,230
Active Members: 901

Feedback Submit your ideas or ask a question

Feedback
Thank you! Message Sent!
ERROR: Message Not Sent!